Hangzhou LianLi Elektrik Co, Ltd

Yardımcı şirket: Zhejiang Axwill Electrical Co., Ltd.

Ana sayfa

Hangzhou lianli electrical co,. ltd.

Sertifika
iyi kalite IMC Elektrik Boru satış için
iyi kalite IMC Elektrik Boru satış için
Ben sohbet şimdi

Hangzhou lianli electrical co,. ltd.

1 2 3 4 5 6 7
Hangzhou lianli electrical co,. ltd. Hangzhou lianli electrical co,. ltd. Hangzhou lianli electrical co,. ltd. Hangzhou lianli electrical co,. ltd. Hangzhou lianli electrical co,. ltd. Hangzhou lianli electrical co,. ltd. Hangzhou lianli electrical co,. ltd.
RANLIC CONDUIT PIPE RANLIC PUNCHING MOLDS RANLIC DIE CASTING RANLIC ACCESSORIES WAREHOUSE SPECIAL REQUIREMENT FOR THE PACKING RANLIC FLEXIBLE CONDUIT WORKSHOP RANLIC OFFICE

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Markalar : AXWILL
Yıllık satış : 5000000-8000000
Yıl kurulan : 2010
İhracat p.c : 80% - 90%
Certificate: UL LISTED & ISO

Hangzhou Lianli Elektrik Co, Ltd.

UL & CUL LISTED ŞİRKET

  Arka Plan & Amacı:

Lianli (Trade Mark: RanLic) Elektrik 2006-2010, daha beş yıldan elektrik iletim sektöründe olmak, biz çoğunlukla daha önce ticaret yaptıklarını, 2010 yılından sonra, biz fabrikamızda müşterilerimiz için genel bir kanaldır ürünler üretmek için başlangıç ​​incooperated ,. Şu anda bizim imalat ürünleri, boru ürünlerinin% 80'ini kapsayacak boru bIZ başında, biz kaliteden ağıt vardır, Lianli, insanlara zevk hizmet kalitesini vermek daha fazlasını yapar. Şirket, kaliteli proje çözümü, yeni kanal ürün geliştirme ve genel kanal ürünleri iyileşme sağlanmasında aktif bir şekilde durmaktadır.

Bizim biz hızla genişletmek, ama biz sadece satış hacmi için yeterli olmadığını biliyoruz, biz bizim eski müşteri aynı hizmeti tutmak ve potansiyel müşteriler ile işbirliği hareketli tutmak için sorumluluğumuz var biliyorum, ne olursa olsun yeni veya eski müşterilere aynı tutacak kaliteli ürün ve aynı hizmeti.


Ürünler:
EMT CONDUIT IMC CONDUIT, SERT CONDUIT, BS4568 CONDUIT, BS31 CONDUIT, MECRA, ALU İÇİN ÇELİK AKSESUARLAR. CONDUIT PARÇALARI, ÇİNKO DÖKÜM CONDUIT PARÇALARI, PİRİNÇ AKSESUARLAR, esnek boru, VB DÖKÜM DIE


Piyasalar:
Güney ve Orta Amerika: Ekvador, Kosta Rika, Dominicana, Uruguay, Meksika, Panama, Kolombiya, Venezuela, Peru.
Orta Doğu: Suudi Arabistan, Katar, Irak, Mısır, Bahreyn, Dubai.
Tayland, Malezya, Singapur, Filipinler: Asia Güneydoğu.
Kuzey Amerika: Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada
4 yıllık sonra yerel pazar durumuna 'Ticaret, Lianli şirket müşterilerinin uygun olup şu anda biz tüm ürünleri üretiyoruz, dünya pazarları ile çok deneyim var', kalite gereksinimi ve ekonomik development.It kaliteli ürünleri sunmak bizim sözdür ve bizim customers.LianLi en iyi hizmeti pembe bir umudu yaratmak için el ele isteklidir.

İletişim bilgileri
Hangzhou lianli electrical co,. ltd.

İlgili kişi: Mr. Jet Chen

Tel: 86-135-8883-4046

Faks: 86-571-82834077

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)